WERELD FOTOGRAFIE DAG

19 augustus is in 2010 uitgeroepn tot wereld fotografie dag. Wereldwijd delen mensen sindsdien hun mooiste foto’s en besteden ze aandacht aan de kracht van het fotobeeld.

129 fotografen, bloglezers, hebben aan de uitnodiging gehoor gegeven om een of twee foto’s naar me te sturen om er een mooi digitaal boek van te maken. Dat is zeker gelukt. De fotografen hebben het thema THUIS op verschillende manieren uitgewerkt en de bundeling ervan is een prachtige verzameling van beelden geworden, soms met een uitgbreide tekst, titel of zonder titel. ‘Laat de foto maar spreken’, schreef iemand.

Foto in het boek van Peter Willemse | © Peter Willemse

Vandaag, 19 augustus wordt het boek gepubliceerd via deze blog. Het boek mag worden doorgestuurd naar je fotovrienden of gedeeld op social media.

Klik op het boek om het te bekijken en eventueel te downloaden.

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.